Mūsu organizācijas ikdienā mēs satiekam daudzus bērnus, viņu vecākus un citus nozīmīgus cilvēkus šo bērnu dzīvē. Nereti esam pieķēruši sevi domājot, cik būtiski STARTS bērnu audzināšanas maratonā, kas sākas ar bērna piedzimšanu, ietekmē visu tālāko bērna labsajūtu, drošības sajūtu un attīstības iespējas. Bērna piedzimšana izmaina viņu vecāku dzīves par 360 grādiem – mainās vecāku vērtības, mainās apkārtējā vide un mainās arī mūsu attieksme pret dažādiem procesiem dzīvē. Un katras pārmaiņas nes līdzi tikpat daudz jautājumu, neskaidrību, kā arī dažādu atbilžu.

Lai STARTS ikvienam bērnam būtu veiksmīgs, esam radījuši jaunu iniciatīvu “Mātei un bērnam” un mums pievienojās šajā kampaņā lieliski skandināvu partneri, kuri daudzus gadu desmitus ir darbojušiem bērnu aprūpes jomā – bērnu pārtikas ražotājs Semper un bērnu autiņbiksīšu BAMBO ražotāji, lai kopā ar jaunajām māmiņām meklētu risinājumus, kas palīdzētu bērnam augt veselam un laimīgam un māmiņām – sniegt vislabāko aprūpi viņu mazuļiem.

Šīs programmas vēstneses mums ir trīs lieliskas jaunās māmiņas – Anžela, Aleksandra un Jeļena, kas piekritušas dalīties savā dzīvē un sajūtās ar mūsu jauno māmiņu grupu.